Svatební alba

Lucie a Martin Halířovi

Lucie a Martin Halířovi

Komorní svatba s civilním obřadem a hostinou na překrásném zámku v Litultovicích (OP).

Fotografoval jsem od příjezdu nevěsty na zámeček, přes samotný obřad, až po portréty v zámečku a přilehlém parčíku. Samotný zámek je na svatbu moc pěkné místo, na fotografování už moc ne. Sál je tmavý a málo osvětlený. Personál zámečku vám focení moc neulehčí a zakazuje fotografovat obřad zepředu. Asi aby pán s medajlí měl nerušený výhled na překrásné nevěsty :)

Faiza a Radim

Faiza a Radim

Malá motorkářská svatba s civilním obřadem v Městském domě kultury Petra Bezruče v Opavě.

Svatební fotografie jsou pořízeny pouze z obřadu a následně proběhlo krátké focení novomanželů s dětmi na místě hostiny, která proběhla netradičně v prodejně motorek :) Focení bylo ukončeno společným fotem.

Klára a Roman Veselkovi

Klára a Roman Veselkovi

Svatba s civilním obřadem a hostinou v areálu "Penzionu nad stájí" v Jakartovicích (OP).

Fotografie byly pořízeny od samotného obřadu po první tanec novomanželů. Tradičně byly nafoceny i svatební portréty, které jsme pořídili na stejném místě, kde se odehrával celý obřad. Svatba se konala venku v areálu penzionu u jezírka s vodopádem, mezi koni. Moc pěkné místo.

Katka a Radek Havrlantovi

Katka a Radek Havrlantovi

Svatba s civilním obřadem na Zámku v Kravařích (OP) a hostinou v Kulturním domě v obci Mokré Lazce (OP).

Fotografie jsou z celého dne od brzkého ráno do pozdního večera. Po samotném obřadě začalo lehce poprchávat a pršelo i při focení portrétů. Fotilo se jak v interieru zámku, tak jeho parku. Zajímavý byl i doprovodný program pro svatebčany.

Janka a Oldřich Navrátilovi

Janka a Oldřich Navrátilovi

Malá svatba s civilním obřadem v Městském domě kultury Petra Bezruče v Opavě a obědem v restauraci "U krbu" v Opavě.

Svatební fotografie jsou pořízeny z obřadu, obědu a portrétů v zahradách hradeckého zámku.

Eva a Jirka Richtovi

Eva a Jirka Richtovi

Menší svatba s civilním obřadem v Městském domě kultury Petra Bezruče v Opavě a hostinou v Motorestu R 11 ve Skrochovicích.

Svatební fotografie jsou pořízeny z celého dne. První fotografie jsou z předešlého večera, kdy se nevěstě stavěla brána. Svatební den začal fotografováním příprav ženicha a nevěsty, následně snídaně a zdobení aut u ženicha v Holasovicích. Další scénař byl již klasický . . .  vyzvednutí nevěsty a odjezd na obřad do Opavy. Po obřadě pár společných fotek a přesun na svatební hostinu do Skrochovic. Odpoledne pak překvapení v podání neplachovských hasičů a večerní zábava.

Petra a Petr Gilíkovi

Petra a Petr Gilíkovi

Malá a překrásná svatba s venkovním obřadem v klasicistní oranžerii raduňského zámku a hostinou v restauraci U zámku ve Štáblovicích.

Svatební fotografie jsou pořízeny z celého dne. První fotografování novomanželů proběhlo v okolí raduňského zámku ihned po obřadu, nejprve s rodinou a přáteli, potom sólo. V podvečer jsme využili nabídku využít překrásné prostory zámecké zahrady ve Štáblovicích, kde se konala hostina a následná oslava onoho překrásného dne.

Lenka a Tomáš Marečkovi

Lenka a Tomáš Marečkovi

Klasická moravská svatba na vsetínsku. Obřad probíhal v kapli v obci Kunovice. Svatební hostina poté nedaleko na sále restaurace "Na Rozcestí". Odpoledne jsme vyrazili nafotit pár fotografií do lesů Tomáše Bati. Samotná oslava pak pokračovala do pozdních ranních hodin.

Fotografoval jsem celý průběh svatby. Ovšem jako druhý fotograf, takže fotek nemuselo být přehršle moc, protože jsme je skládali od dvou až tří fotografů.