Co umím?

Za svou dlouholetou profesní kariéru jsem získal zkušenosti hned z několika oborů, které se v odvětví tvorby internetových stránek výborně hodí.

Již na střední škole jsem čtyři roky pracoval s grafikou a polygrafií. Od tvorby vizitek po složité lámání novin, časopisů jsem úspěšně odmaturoval a vrhnul se do práce v tiskárnách. Tam jsem se naučil další grafické obory. Naučil se pracovat s dalšími grafickými programy. Později jsem vystřídal tiskárnu za grafické studio, kde jsem pronikl do oboru medií, reklamy a marketingu. Přitom jsem začal vytvářet první internetové stránky. Od prvních pokusů jsem se časem vypracoval k tvorbě kvalitních, přehledných a funkčních interentových stránek, které ve spolupráci se zákazníkem vytvoříme. 

Momentálně tedy pracuji na volné noze a sám.

Spolu s tvorbou internetových stránek se úzce snoubí fotografování. Snad každý web potřebuje kvalitní fotografie. Ty klientům obstarám sám. Jsem schopen nafotit v podstatě cokoli bude potřeba. Mám kvalitní fotografické vybavení a postupem času plánuju i vlastní ateliér.

Jako koníčka můžu uvést i střih videa, který se dá využít. Jsem schopen natočit na kvalitní videokameru, sestříhat požadovaný obsah a použít jak na webové stránky, tak k propagačním účelům klienta.

  • Aktualizováno: 16. Září 2011
  • Počet zobrazení: 4510