Charita a sponzoring

Nejsem žádný necita, takže mi přišlo vhodné pomáhat. V minulosti jsem dostal pár možností sponzorovat formou vytvoření a správou stránek zdarma.

sponzoring neplachovice_fire

stránky soutěžního družstva SDH Neplachovice link

Již před několika lety jsem vytvořil www stránky tomuto soutěžnímu družstvu. A doposud se o  web aktivně starám. Jak z pohledu administrátora, tak z pohledu redaktora, kdy píšu články a reportáže, fotografuji na soutěžích a pořízené fotografie zde zveřejňuji. A v neposlední řadě mám podpalcem i video, kde pořízené videa zpracovánám do klipů a  zveřejňuji.

msp marvays teaser

Moravskoslezský pohár v požárním útoku link

V roce 2003 vznikl v MS kraji seriál soutěží v požárním sportu. V roce 2008 jsem se nabídl a vytvořil internetové stránky, které se věnují tomuto sportu. Stránky běží na subdoméně marvays.cz a starám se o kompletní administrativu. Pořadatelé jednotlivých soutěží dodávají články ze soutěží. Já se starám o chod webu a k tomu mám opět na starosti fotografie, které na jednotlivých závodech pořídím a uživatelé stránek si je zde můžou prohlédnout a stáhnout. Od letošního roku za pomoci dalších lidí pořizujeme ze závodů i video, které následně uploaduji na YouTube.com a sdílíme na těchto stránkách pro širokou veřejnost.

sponzoring extraliga

Extraliga ČR v požárním útoku link

Jedna z nejstarších soutěží v požárním sportu v ČR kterou znám. V roce 2008 jsem vyhrál výběrové řízení a vyhotovil internetové stránky. Rok nato jsme se domluvili s majitelem stránek, že se budu sponzorsky podílet na jeho správě a od roku 2009 tedy tyto stránky spravuji.

sponzoring srdickari

web věnovaný rodičům dětí se srdečními vadami link

V roce 2009 jsem dostal možnost vytvořit tyto charitativní stránky. Dlouho jsem neotálel a vrhnul jsem se do práce. Výsledkem jsou obsáhlé stránky se vším, co k tomu patří. Dále se starám o chod stránek, ale musím přiznat, že redaktoři z řad rodičů oněch dětí se o stránky starají dokonale a mi tedy moc práce už nezbývá :)

Neváhejte a oslovte mě!

Pokud máte problém, chcete vytvořit kvalitní internetové stránky pro svou neziskovou organizaci, kontaktujte mě a na nějaké formě sponzoringu se jistě domluvíme.

  • Aktualizováno: 07. Únor 2012
  • Počet zobrazení: 4191